יעקב גבע

ישראל

פתאום באמצע החיים הודיעו לי שחליתי בסרטן. בבלוטת הערמונית שלי שהיא המקור ליצירת חיים ולהתחדשות, התגלה גידול ממאיר.

מעבר להלם הראשוני ולחרדה הקיומית התברר לי שאני שוקע במערכת מפותלת ומורכבת של אפשרויות לטיפול ולריפוי, החל ממעקב ללא התערבות, דרך תהליכי הקרנות פנימיים וחיצוניים ועד לניתוחים מגוונים לכריתת הערמונית.

להפתעתי גיליתי שלכל אחת מהשיטות קמו בקרב האורולוגים מסנגרים ומצדדים מחד, ומתנגדים ומקטרגים מאידך.

מסע קבלת ההחלטות שלי כלל התייעצות עם חמישה אורולוגים, אונקולוג, הכוונה מקצועית ומלווה של האגודה למלחמה בסרטן וכן שיטוט קפדני באינטרנט. ההתלבטויות היו רבות, הלחץ היה עצום ועמם גברה גם החרדה.

במהלך המסע התוודעתי לאפשרות לביצוע ניתוח כריתה של הערמונית באמצעות רובוט.
התייעצויותי העלו כי הניסיון שנצבר בארץ בביצוע ניתוח מסוג זה הוא מועט וכי מומלץ לבצע זאת בארה"ב שבה רופאים רבים הם בעלי ניסיון עשיר ומיומנות מוכחת.

בדיקות מעמיקות הובילו אותי לד"ר סמאדי בבית חולים מאונט סיני שבניו-יורק.

הבחירה בד"ר סמאדי התבססה על המוניטין שלו כמנתח כישרוני ומיומן, על ניסיונו הרב, ועל המספר הגדול והמרשים של הניתוחים שביצע עד היום.

הקשר הישיר שקיימתי עם ד"ר סמאדי עוד בהיותי בארץ בעיצומם של הברורים, העידו על מה שעתידה להיות התייחסותו לאורך כל הדרך.

בבואנו לניו-יורק פגשנו לראשונה בד"ר סמאדי. אדם חם לבבי ואנושי שהבין לליבנו, היה קשוב לחרדות שלנו, היה אמפאטי לתחושת הניכור שהרגשנו כבודדים בארץ זרה ועשה כל שניתן לנסוך בנו בטחון ואמונה.

מהלך הניתוח היה תקין ולכל אורכו דאג ד"ר סמאדי לעדכן ולהרגיע את אישתי.

במקום שחברו מקצועיות, מיומנות עם לב רחב, תוצאות הניתוח מדברות בעד עצמן. עוד בטרם חלף חודש מהיום שנותחתי חזרתי לעבודה סדירה ולתפקוד רגיל. אני מרגיש טוב ומלא תודה והערכה לד"ר סמאדי שהחזיר אותי למקום שממנו אני ממשך את מסלול חיי באופטימיות. תודה לך ד"ר סמאדי על הכל. יעקב גבע

יעקב גבע
דרג את הפוסט הזה
       בחזרה עדויות      

להזמין פגישה עם
ד"ר דוד סמאדי: