רון נ

ישראל

אחרי שנתיים של מעקב על רמת ה-PSA, הייתה קפיצה בשנה אחת מ 3.5 לרמה של 4.5.

נישלחתי לביופסה שאישרה סרטן ערמונית בשלב 2 עם GLEASON 7 (3+4). MRI גם כן אישר את הסרטן.

התחלתי להתייעץ ונפגשתי בארץ גם עם מומחה לניתוח רובוטי וגם למומחה בהקרנות וטיפול הורמונלי. התלבטתי בין השיטות ובעיקר הפחיד אותי תופעות הלוואי הפוטנציאליות של הטיפולים – ספציפית שליטה בשתן ואימפוטנציה.

המחקר היה לא נעים והרגשתי שזה שוק פרוע שכל רופא נותן סטטיטיקות שונות ומקדם את עצמו.

החלטתי שאני הולך על ניתוח רובוטי אבל אני מחפש מנתח שביצע את הניתוח המסוים הזה אלפי פעמים – הסיכונים הפוטנצילים נראו לי משמעותיים מדי לקחת צ'נס עם המערכת.

הגעתי לדר סמאדי במקרה תוך עיון במסמכים באינטרנט ויצרתי קשר עם משרדו ושלחתי להם את הבדיקות שלי. הופתעתי שדר סמאדי עצמו התקשר אלי ועבר איתי על המקרה שלי ועל החומר. קבענו פגישה והוא הגיע למשרדו ביום ראשון במיוחד לפגוש אותי ואת אישתי. הוא בדק אותי, הסביר לי את כך התהליך וענה על כל השאלות שלי. מהר מאד החלטתי שהוא ינתח אותי.

קבענו ניתוח ביום שהתאים לי, והתיצבתי בניו יורק ב Lenox Hill Hospital במנהטן. יש אגף שלם שמיועד למטופלים של דר סמאדי בלבד שנראה כמו בית מלון יוקרתי עם חדרים פרטיים. אחרי הניתוח הייתי שם יום וחצי והשהות הייתה מאד נעימה ואז עברתי לדירה זמנית בעיר ואחרי 9 ימים הגעתי למשרד של דר סמאדי להוצאת הקטטר ואחרי שבועיים הייתי חזרה בארץ.

לסיכום – אני שולט בשתן לחלוטין מיום הוצאת הקטטר וגם הזיקפה חזרה תוך זמן קצר. אתמול, שישה שבועות מהניתוח הPSA שלי אפס.

יש שיגידו שאני בר מזל ונימצא בצד הטוב של הסטטיטיקה, אבל אני חושב שעזרתי למזל הרבה בבחירה של דר סמאדי. יתכן ואצל מנתח אחר גם יכול להיות מזל אבל רמת המיומנות של דר סמאדי והניסיון האדיר שיש לו בתחום מבטיחה את הטיפול המיקצועי ביותר שניתן לעשות – ללא חרטות אח"כ שהיה אולי צריך לעשות אצל מישהו אחר.

דבר אחרון – הנגישות של דר סמאדי במיסרונים ובטלפון מדהימה בפרט למנתח. המחלה והטיפול מכתיבים תקופה מלחיצה ולא נעימה. היכולת לקבל תשובות ולהיות בקשר עם הרופא בטווחי זמנים קצרים מאוד מרגיעה ויוצאת דופן בהשוואה לרופאים אחרים.

רון נ

 

רון נ
דרג את הפוסט הזה
       בחזרה עדויות      

להזמין פגישה עם
ד"ר דוד סמאדי: