וגוייזר

ישראל

שמי חיים וגוייזר ואני בן 53 . כיום בחודש דצמבר 2013, נמצא אחרי ניתוח מוצלח של כריתת ערמונית בשיטה הרובוטית .

הניתוח בוצע על ידי דר' דיוויד סמאדי בניו יורק .

הגעתי לאורולג בישראל ב-2008 לאחר קושי במתן שתן.  לאחר כמה בדיקות נתבשרתי על עמונית מוגדלת   psa בערך 2.  קבלתי טיפול תרופתי והייתי  במעקב פעמיים בשנה .
במשך כל הזמן הזה משנת 2008 ועד 2013 ה-psa   הספיק לעלות ל-3.8 , האורולוג שלי התעורר ושלח אותי לערוך ביופסיה  בבית חולים במרכז הארץ. התוצאות הראו  שיש לי גידול ממאיר בערמונית . האורולוג שעשה לי  הביופסיה פרס בפני מס' אפשרויות : המשך בדיקות אקטביות  או הקרנות והאפשרות השלישית כריתת הערמונית. כאשר שאלתי אותו על הניתוח הרובוטי הוא אמר לי בשקט (רק לאוזניי בלבד) שהם לא יודעים לעשות ניתוח רובוטי.

מחשבות וחששות רבות  עברו לי בראש. התחלתי לחקור את התחום וקראתי באינטרנט כל מאמר, ולמדתי על סרטן הערמונית מכל כיוון אפשרי המידע שהיה לי הוא אפסי .

קראתי שיש מספר מצומצם של בתי חולים בארץ שבהם מתבצע ניתוח רובוטי, אך הניסיון  שלהם  בתחום מאוד מצומצם ביחס למספר הניתוחים שמתבצעים בארה”ב .

הכתבה בעיתון "דמרקר"  באוגוסט 2012 , נתנה לי את הכיוון  בכתבה של פרופסור גבי ברבש, מנהל בית חולים איכלוב ת”א, הוא מפרט מחקר המשווה את הניתוח הרובוטי בארץ לניתוח בחו"ל, במחקר הוא מביא דעות של מומחים בתחום והמסקנה  של הפרופסור היא אחת אין מספיק ניסיון לרופאים בארץ , ומי שיכול שיעשה את הניתוח בחו"ל,  שם הניסיון בתום הרבה הרבה יותר גדול.
התחלתי לבדוק מי הרופא בעל הניסיון  בכריתת ערמונית.  מהר מאוד הגעתי לשם דיויד סמאדי, רופא ממוצא יהודי שעובד בבית חולים בניו יורק . במקביל בדקתי את כיסוי הביטוח שברשותי.  לאחר הרבה לחצים קבלתי אישור לניתוח בחו"ל . ניהלתי שיחות ושלחתי אימלים לצוות  המשרד של דר' סאמאדי, ולאחר מכן עם דר' דיוויד. לאורך כל הדרך קבלתי הסברים על כל התהליך בצורה מדהימה שנתנה לי תחושת ביטחון ואמונה מלאה בדרך בה בחרתי.

לקראת  סוף  חודש נובמבר 2013 טסנו בני ואני לניו יורק . נפגשנו יום לפני הניתוח  עם דר' סמאדי וצוות משרדו  במשרד בניו יורק. קיבלנו יחס מדהים. רמת המסירות היא מאוד גבוהה ותשומת לב מדהימה שאין כדוגמתה. הרגשנו ששמים אלינו לב ואנחנו חשובים מאוד.

למחרת הגענו לבית החולים. שם קיבלו אותנו במחלקה הפרטית של דר 'סמאדי . המקום ברמה של מלון 5 כוכבים עם יחס של מלכים. רמת השירות והטיפול שקיבלנו הם מאוד גבוהים.   שרות שמקבלים רמה מעלה כמו ראשי ממשלות, מלכים של מדינות חשובות. גם אנחנו קיבלנו שרות כזה. .
ירדנו לחדר הניתוח . כמטופל של דר' סמאדי מתייחסים אליך בצורת אחרת vip .  הבן שלי שהוא ליווה אותי , קיבל יחס מדהים גם כן.  בחדר הפרטי שלי בבית החולים דאגו לו ונתנו לו ארוחות שף . הטיפול בי לכל אורך השהיה בבית החולים היה טיפול אישי ומסור על יד צוות מטפלים מנוסה  ומדהים. אני מספר לכולם אי אפשר לחלום על דרך הטיפול והשרות האישי .

כמעט שכחתי, הניתוח היה מוצלח מאוד. מינימום כאבים. אני שבועיים  אחרי הניתוח עם שליטה מלאה בשתן . לא היו לי דליפות  זה מעשה קסמים  כל מה שנאמר על ידי דר' סמאדי והצוות המסור שלו התקיים  מעל ומעבר.

עכשיו שאני אחרי אני כל כך מאושר ושמח שבחרי בדר' דייוויד סמאדי כמנתח שלי.  אמרתי לו בפגישה לאחר הניתוח , שאני רואה אותו כשליח האלוהים הוא נתן לי את החיים.

וגוייזר
דרג את הפוסט הזה
       בחזרה עדויות      

להזמין פגישה עם
ד"ר דוד סמאדי: